Tabulka 1. třetina 2. třetina 3. třetina Výsledek
HC Klofani (KLO) 1 5 5 11
HC Vincent de Paul (VIN) 1 0 0 1

Vincenti proti Klofanům statečně vzdorovali celou třetinu

Statečné Vincenty na jejich šňůře do Chrudimi jako první přivítali Klofani. Čtvrteční večer přinesl hodně zajímavý úvod dějství, kdy hosté domácí naprosto zaskočili a prakticky nepustili do hry.

Byli to totiž hráči Opočna, kteří se dostali jako první do vedení a to dokonce ve vlastním oslabení. Potřebná sprcha rychle domácí probrala a tak ještě do konce té samé přesilové hry dokázali srovnat skóre. I nadále ale probíhalo trápení favorita a třetina z kategorie "holomajzna" skončila smírně 1:1.

Teprve ve druhé třetině Klofany postupně uklidnily vstřelené branky a otěže zápasu už z rukou nepustili. Hattrickem se blýskl Ondřej Svačinka, 4 body za 2 branky a 2 asistence si připsal nejproduktivnější hráč domácích, Jan Kulhavý. Ten tak oslavil svůj návrat z marodky a ukázal, co je chuť na hokej.