Tabulka 1. třetina 2. třetina 3. třetina Výsledek
BK ŘKF Polička (ŘKF) 0 1 2 3
HC Vraníci (VRA) 2 6 2 10

Mistrovskou kocovinu si Vraníci do Poličky nepřivezli

Domácí zvolili na úvod jako obvykle úřadujícího mistra doufaje v nějakou tu mistrovskou kocovinku. Vraníci však dorazili koncentrovaní, navíc ve výrazně početnější sestavě než domácí. Převahu na hřišti zužitkovali dvě slepenými góly zhruba uprostřed úvodního dějství. S domácími však začalo být zle hned od úvodu druhé části. Vraníci zvýšili v 17. minutě na 0:3 a následně drželi kadenci přibližně 1branka/90 sekund. Domácí si oddechli v 26. minutě, kdy se prosadil P. Schaffer a splnil dílčí úkol, tedy zkazit T. Beksovi čisté konto. O bodech bylo rozhodnuto a poslední třetina skončila smírným skóre 2:2. Nějaká pozitiva však domácí přesto našli. Domácí A. Šlosr poslal svým prvním vystoupením v KAHL věkový průměr Ředkve nekompromisně dolů, někam zpět po 40 let. Po létech v šoubyznysu se do prvního útoku vrátil (snad) natrvalo P. Schaffer, který ze svého někdejšího umu nic neztratil. Početná skupina domácích fanoušků může alespoň doufat, že s vyprazdňující se marodkou a přijatelnějšími soupeři se dočkají i lepších výsledků než 3:10.