Tabulka 1. třetina 2. třetina 3. třetina Výsledek
HC Piksla (PIK) 2 0 0 2
HC Jestřábi (JES) 2 0 1 3

Ve vyrovnaném zápase se z vítězství radovali Jestřábi.

V úvodním zápase nového ročníku KAHL zkřížili svoje hokejky hráči dvou týmů, jež mají svůj domovský stadion v Pardubicích,  Piksly a Jestřábů.

Úvodní tlak patřil hostům, z prvního gólu, se však radovala Piksla.

Ve třetí minutě nahodil puk na bránu hostů obránce Michal Deml a za záda brankáře Romana Matušky ho dopravil Vlasta Kostka. 1:0.

Radost hráčů v bílém trvala však pouhou minutu, vyrovnání zařídil Michal Švadlenka po příhře Martina Jírka. 1:1.

Další změna skóre nastala v sedmé minutě. Byl to opět Michal Deml který vyzval ke skórování Davida Macků. 2:1.

Odpověď hostů na sebe však nenechala dlouho čekat, neuběhla ani celá minuta a bylo opět srovnáno. Po přihrávce od Lukáše Čeřovského vypálil od modré čáry Jan Bugel, Kouba měl zakrytý výhled a na střelu již nestihl zareagovat. 2:2.

Zatím co první třetina vyzněla ve znamení mírné převahy Jestřábů, v té druhé měla více šancí Piksla. Nejlepšími hráči na hřišti však byli oba brankáři a ti změnu stavu nepřipustili.

Rozhodnutí přišlo ve 42. minutě. Domácí špatně střídali a byli potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Jírek našel v mezikruží volného Švadlenku a ten bombou pod horní tyčku překonal domácího brankáře. 2:3.

Piksla ještě zkusila štěstí při power-play, ale hosté si již vítězství nenechali vzít.